Budu moc ráda když vyplníte tenhle dotazník (klik) o mém blogu.
Vím že ty dotazníky dělá skoro každý, ale vážně budu ráda, když ho vyplníte. ♥

Listopad 2015

Soutěž

11. listopadu 2015 v 17:05 | ♡ Lotta ♡
Asi máte s fotkama velký plány, co? :D Soutěž prodlužuji do 15. 11.,doufám že fotku všichni pošlete :)

Fotosoutěž - upomínka! :)

8. listopadu 2015 v 16:06 | ♡ Lotta ♡ |  Info & Moje výžblepty
Ahoj ♥

Chtěla bych jenom připomenout že fotosoutěž končí už 10.11. a pořád mi přišly fotky jenom od jedné holčiny, i když se vás přihlásilo dost. Takže prosím, pospěšte si, ať to stihnete! :) ♥

Jinak, na FB Ever After Dolls jsou fotky krabic Dragon Games, určitě tam mrkněte ♥

S láskou Lotta

Dragon games a customy ♥

3. listopadu 2015 v 18:50 | ♡ Lotta ♡ |  Edice
Ahoj ♥
Dneska přidávám fotky edice Dragon Games. Protože se jedná o dračí závody, k panenkám jsou také malí dráčci. Edici doplňují víly (Pixies) a Mira Shades - Zlá královna která se proměnila ve studentku, aby mohla ukrást pravou knihu Pohádek a legend.

Měla jsem připravený rozbor panenek, svoje hodnocení. Ale už ho psala Nessie a já vás nechtěla nudit stejným článkem. Místo toho vám ukážu customy, které jsou fakt úžasné :)
LÍBÍ SE VÁM NOVINKY? KTERÁ PANENKA NEJVÍCE A NEJMÉNĚ? CHTĚLI BY JSTE NĚJAKOU? KTERÉ CUSTOMY JSOU NEJHEZČÍ? CHTĚLI BY JSTE JE JAKO ORIGINAL PANENKY? :)

S láskou Lotta ♥

Podzimní fotosoutěž :)

1. listopadu 2015 v 9:28 | ♡ Lotta ♡ |  Akce
Ahoj ♥
Vím že je teď plno různých akcí - hlavně kvůli Halloweenu. Ale jakmile odezní "strašidelné" šílenství, začne to všechno nanovo - jenže Vánočně. Já mám Vánoce moc ráda, ne že ne. Ale vždyť je listopad! Venku je všechno krásně zbarvené a skákání do hromad barevného listí a dělání panáčků z kaštanů je super, ne? :)
Vím že právě těď u Nessie jedna fotosoutěž probíhá (mimochodem, fotky tam jsou moc krásné, určitě se na její blog mrkněte! :)), ale to mi nebrání uspořádat další, focení není nikdy dost, hlavně teď na podzim.
JAK SE ZAPOJIT?
Zapojit se může každý, stačí mi na mail (karushkakov@gmail.com) poslat fotku a jste v soutěži. Každý může poslat maximálně 3 fotky, zveřejním všechny. Soutěž uskutečním, pouze jestli bude více než 3 zúčastněných.
JAK BUDE SOUTĚŽ PROBÍHAT?
Napíšete do komentářů že se účastníte, v dalším článku zveřejním všechny fotky a vy budete hlasovat. Na začátku každého kola řeknu, jaké bude téma pro focení. Kola budou nejspíš jen 3. Vždycky vypadne ta fotka s nejméně hlasy.
________________________________________________________________
Budu moc ráda že se zúčastníte. Prosím, hlavně neposílejte haty že je tu další fotosoutěž, měla jsem ji naplánovanou už od prázdnin, čekala jsem na barevné listí a pak přišla série "zamýšlecích článků" a já na vás nechtěla hned vybafnout se soutěží. Bylo to pro mě takové horší období, ale focení miluju a chtěla jsem tuhle soutěž nakonec uskutečnit. Doufám že se hned pustíte do focení. Nemusíte posílat žádné přihlášky, stačí napsat do komentů že se zůčastníte.

| Konec 1. kola bude 10.11. | téma: STRAŠIDELNÝ PODZIM |

S láskou Lotta ♥