Budu moc ráda když vyplníte tenhle dotazník (klik) o mém blogu.
Vím že ty dotazníky dělá skoro každý, ale vážně budu ráda, když ho vyplníte. ♥

Říjen 2015

7 přání - Akce

30. října 2015 v 6:00 | ♡ Lotta ♡ |  Akce
Prosím všechny, aby vyplňili dotazník, najdete ho nad tímto článkem. Děkuji :)
Ahoj ♥
Dneska to bude jen informačka. Chtěla bych se vás zeptat, zda by jste měli zájem o akci 7 přání. Odehrávala by se tady na blogu. Šlo by vlastně o takové "týdny" s postavami, které by byly zakončené fotopříběhem. Z toho nápadu jsem byla nadšená, problém je, že si úplně nejsem jistá pár věcmi.
Jde mi hlavně o to, že například k příběhu o Popelce mi chybí Farrah, která ale do ČR příjde až za delší dobu, vždýť je teprve chvíli v USA. K příběhu o Červené karkulce mi zase chybí cerise Wolf jako zlý vlk. Jennže ona byla limitka a pouze v USA, takže logicky šance že bych ji ještě sehnala jsou přesně 0%. Samozřejmě bych postavy nahradila.
Chci se vás jen zeptat, zda by vám nevadilo že by některé postavy chyběly.
Svůj názor mi sdělte v komentářích. :)

Vychovejme novou generaci!

26. října 2015 v 6:00 | ♡ Lotta ♡ |  Akce
Ahoj ♥
"TAHLE AKCE BUDE MÍT DVĚ KOLA A POKUD SE TO POVEDE, BUDE TO PECKA!"
Dnešní článek bude o akci, která netuším jak dlouho potrvá. Doufám že se jí zúčastní co nejvíce MH/EAH/Winx/panenek blogerek, protože tohle je akce pro nás : )

O CO JDE?
VNGB ( vychovejme novou generaci blogerek - budu tomu tak říkat, nechce se mi to vypisovat :D - všimli jste si jak důležitě to zní? :D ) je akce, která nám pomůže zahnat panenkovskou krizi. Dobré blogerky odchází a ty malé si blogy nezakládají. Tahle akce se to pokusí změnit. :) Tahle akce bude mít dvě kola a pokud se to povede, bude to PECKA!

JAK NA TO?
Zúčastnit se může každý kdo má, nebo si chce založit blog na téma panenky. Celá akce je dobrovolná a kdokoliv se jí může zúčastnit celé, nebo jen části.

PROČ SE ZAPOJIT?
Hodně blogerek si stěžuje, že blogů na téma 'panenky' ubývá. A dííky této akci se třeba náš počet rozrostě, myslím že i kdyby přibyla jen jedna blogerka, bude tahle akce úspěšná. :)

MŮŽEME SI PSÁT?
Pro zlepšení vstahů blogerek mě napadlo, že by jsme si mohly založit třeba na Skypu skupinu, kde by se připojily všechny 'panenkovské' blogy. Tam si můžeme psát, upozorňovat na nové články, jen tak kecat nebo si prostě sem tam pomoct. :)

PRO TY CO UŽ BLOG MAJÍ
1. KOLO
Najděte si holčičku, kterou znáte a víte že jí zajímají panenky. Nemusí to být holčina vašeho věku, může být klidně i mladší, holčička co blogy nezná, nečte je. Může to být vaše sestřenice, vlastnice, sestra nebo kamarádka, je to jedno. Skuste jí seznámit s vaším blogem, vysvětlete jí co to je, k čemu je dobré blogy číst. Pokud jí to osloví, třeba se vám sama nabídne, jestli by vám s blogem nemohla pomoct. Můžete jí nechat nafotit pár fotek, můžete spolu napsat článek, pokud umíte grafiku, něco ji naučit, nebo natočit reklamu na váš kanál. Zkrátka - zapojte je!
2. KOLO
Pokud jí práce s blogem začne bavit, můžete jí navrhnout, zda by si nechtěla založit vlastní blog. Ujistěte se, že to jejím rodičům nebude vadit. Pokud budou mít námitky, vysvětlete jim, že je to celé jen o psaní článků a jejich dítě bude v naprosté anonymitě. Pokud budou pro, můžete začít. Ukažte jí, jak vytvoří svůj vlastní blog, pomožte jí vybrat desing nebo napsat objednávku. Zkrátka, ukažte jí co a kde si může zařídit. Ze začátku jí s blogem pomáhejte, ukažte jí kde si sehnat AFFS, jaké jiné blogy může číst. Voilá, a máme další super blogerku :)
Pokud si nebude chtít založit blog, nenuťte jí. Třeba ji nechte ať vám pomáhá s tím vaším, když jí to chytne později, sama si na to příjde, nebo se vás na něco zeptá. Hlavně nikoho do ničeho nenuťte a respektujte případný zákaz rodičů, hlavně pokud to bude holčička mladší. ;)

PRO TY CO BLOG NEMAJÍ, ALE CHTĚJÍ SI HO ZALOŽIT
Není čas ztrácet čas, pokud tě baví psát a váháš se založením blogu, prostě to zkus :) Vždyť to může být anonymní blog, nemáš co stratit. Pokud tě panenky baví, ráda píšeš, ráda bavíš lidi, určitě ti psaní blogu přiroste k srdci, tak jako mě a dalším. Když si nebudeš s něčím vědět rady, prostě kontaktuj nějakou zkušenou blogerku, všechny holčiny jsou moc milé a rády ti pomůžou. :)

VÝHRY?
Výhry a ceny žádné nebudou, naší společnou cenou bude příbytek nových talentovaných panenkomaniaků. :)

!MALÁ SOUTĚŽ NAKONEC!
Kdo jako první příjde na to, jak jsou panenky u nadpisu seřazené, dostane diplomek s libovolnou panenkou. Pokud se chcete zapojit, napište komentář:
Panenky jsou seřazené ....... (<- vaše odpověď)
Na diplomek bych chtěla ...... (<- s kým chcete diplomek)
_______________________________________________________________
Doufám že se vám článek líbil, budu se těšit u dalšího.
S láskou Lotta

Affs ♥

24. října 2015 v 6:00 | ♡ Lotta ♡ |  Akce
V liště nahoře máte odkaz na dotazník, budu ráda když ho vyplníte, mimochodem, můžete si tam i vybrat styl mého laye, typy článků které chcete abych psala a pozdrav! Tak na to alespon mrkněte, pomůžete mi tím psát blog tak, aby vás bavil. :)

Ahoj ♥
Otvírám AFFS, náběr už nechám otevřený.
Od AFFSek počítám s tím, že vzájemně budeme navštěvovat naše blogy, komentovat, účastnit se akcí apod.
Takže kdokoliv se bude chtít zapsat, stačí když vyplní toto:

Přezdívka
Blog
O čem je váš blog
Jak často mě budeš navštěvovat? (nemusíš pokaždé komentovat, někdy jsou články, na které tiho není moc co říct :D)
Proč chceš být v AFFS?

Beru blogerky které mě zaujmou, příjdou mi sympatické a jejich blog se mi zalíbí. Nechci nikoho, vás ani sebe, nutit do čtení blogů které vás nebo mě nebaví. :)

PS: Pokud by si se mnou chtěla některá z vás na Skypu psát, ať napíše do komentářů, že by si chtěla psát, já jí pošlu své jméno :)

Fotky Huntlynn

21. října 2015 v 14:17 | ♡ Lotta ♡ |  Naše focení
Ahoj ♥
Chtěla bych všem strašně moc poděkovat za milé kometáře, aspon vidím že to co dělám přináší radost víc lidem než jen mě. Omlouvám se že poslední dobou byly články takové nijaké, jenom zamýšlecí a jinak nic. Od ted tu nastane přísný řád. :'D

Jasně že si dělám srandu. Ale mám toho spoustu v plánu, fotky, hry, povídky, novinky, prostě spoustu super článků, doufám že vás budou bavit. :) Škoda že nevidíte jak oproti ostatním článkům ted zářím. Mám vás moc ráda! :)

Už ale přestanu kecat a ukážu vám ty fotky. Blog.cz mi ale nechce žádné obrázky nahrát, tak to vkládám přes imagehosting a nejsem si jistá, jestli se budou všechny fotky zobrazovat. Kdyby nastal nějaký problém, napište a já to spravím.


Pro další fotky knikni na Celý článek, budu moc ráda když pod článkem zanecháš komentář

Další zamýšlecí článek

19. října 2015 v 21:32 | ♡ Lotta ♡ |  K zamyšlení
Dnešní článek by spíš patřil na osobní blog, každopádně hodně se týká tohoto blogu, tak ho prosím přelouskejte. Děkuji :)
Ahoj ♥
Omlouvám se, že stále nevyšly fotky Huntlynn. Už je mám několik dní nafocené, ale váhám, zda je sem mám dávat. Předem chci říct, že at článek vyzní jakkoliv, EAH miluju. Ale každým dnem se častěji setkávám s posměchem, urážkami a hloupými připomínkami nebo srovnávání mých zájmů s mým věkem. A když si 12ti leté holčičky ruší blogy, protože z panenek vyrostly, opravdu si říkám, jestli něco ve mě není špatně.
Číst a psát jsem se naučila dřív, než jsem začala chodit do školy a vždycky jsem si připadala mnohem vyspělejší, i psychicky. Složité logické hádanky nebo psychologické zápletky v knihách jsem milovala od mala. Na všechno jsem znala odpověd a když jsem ji neznala, domyslela jsem jí. Nechci aby to znělo pokrytecky nebo namyšleně, ale vžycky jsem si podvědomě připadala mnohem starší a moji vrstevníci jako malá děcka. Nikdy jsem se k nikomu nechtěla a snad nechovala arogantně, ale rozuměla jsem si vždycky se staršími. Tolikrát jsem slyšela, at se sakra už nechovám jako dospělá, ale jako to, čím jsem - dítě.
Nikdy jsem si na nic nehrála, vždycky jsem byla upřímná a nikdy jsem nevyslovila žádnou "odpornou dospěláckou hlášku" - jako to děti které chcou působit dospěle dělají.
Tohle jsem prostě byla já, ale nadávky, at si na nic nehraju, kdo si myslím že jsem, že jsem povýšenecký rozmazlený fracek, přicházely stále. Od dospělých, co mě znali jen chvíli. Od dospělých, co mě znali déle, i od pár učitelů.
Začala jsem se stahovat do sebe, seznamovat se s mladšími lidmi. Tam jsem narazila na EAH. A to byl kámen úrazu.
Od doby, co jsem se do EAH zamilovala mám skutečně pocit, jako bych si na něco hrála, že celý můj život je divadlo a v realitě jsem stále ta šestiletá Lotta s panenkama v náručí a růžovou mašlí ve vlasech.
A připadá mi to jako obrovský tlak, i když do tohohle kolotoče v mé hlavě nepočítám školu, přátele, koníčky, fakt že bych už měla mít představu o své budoucnosti a žádnou nemám. Prostě, najednou si vůbec nepřipadám jako já, ale malá holka co si hraje na mě. A ted nevím, jestli by prostě nebylo lepší panenky prodat, blog smazat, fotky odstranit, za peníze za panenky si pořídit linky a kabelku a žít tak, jak se má.
Omlouvám se, že byl článek vážnější než obvykle, ale chtěla jsem se s vámi podělit o něco, co mě už dlouho tíží. Mám vás všechny moc ráda a doufám že mě pochopíte.
Vaše zmatená Lotta


Plný kýbl novinek!

14. října 2015 v 5:00 | ♡ Lotta ♡ |  Novinky EAH
INFO - kvůli tolika novinkám výjdou fotky Huntlynn až v pátek!

Ahoj ♥
Na FB se objevilo mnoho novinek, tak pojdme rychle na to!
PRO DALŠÍ A DETAILNĚJŠÍ FOTKY KLIK NA CELÝ ČLÁNEK! :)

Mám vás ráda + Apple DG a Mira Shades

10. října 2015 v 18:07 | ♡ Lotta ♡ |  Novinky EAH
Ahoj.
Když jsem včera večer psala minulý článek, opravdu jsem nečekala tak velkou a pozitivní odezvu. :) Dobylo mě to obrovskou energií a zítra vyrážím pro vás nafotit podzimní fotky Huntlynn, doufám že se vám budou líbit.
Aby tenhle článek nebyl tak úplně o ničem, přidávám pár fotek z nové edice Dragon games a Miri Shades (pochopila jem správně že je to převtělená Zlá královna?)

VÁŠ NÁZOR NA DRAGON GAMES? VÁŠ NÁZOR NA MIRU SHADES? NAPIŠTĚ DO KOMNTÁŘŮ.!
S láskou Lotta ♥

Mít blog je absoulutně OUT?!

9. října 2015 v 20:02 | ♡ Lotta ♡ |  K zamyšlení
Ahoj.
Ano, ještě žiju. Ráda bych se vyjádřila, proč přestávám psát na blog. Příjde mi, že většina skvělých MH a EAH blogů končí, nebo je neaktivních. Což se projevuje nejen na tom, že nemám co číst (jistěže mám, ted mám na mysli co číst o EAH), ale ani tu není nikdo, kdo by moje články četl. Příjde mi že holky co blogovaly ze sbírání 'vyrostly' a ty malé, co do sbírání 'dorostly' si blogy nezakládají. Mít v dnešní době blog je očividně absoulutně OUT. Proto mě napadlo, že slečny co mají blog o EAH a trpí stejným pocitem jako já mohou napsat. Ubívá nás a proto by bylo fajn se semnknout v jednu pevnou, podporující se komunitu. Jinak s tímhle blogem asi seknu. EAH miluju pořád a určitě mě to jen tak nepustí, ale blog který nikdo nebude číst nejspíš nemá cenu.
Napište do komentářů, co si o tom myslíte.
S láskou, Lotta