Budu moc ráda když vyplníte tenhle dotazník (klik) o mém blogu.
Vím že ty dotazníky dělá skoro každý, ale vážně budu ráda, když ho vyplníte. ♥

Pamatujete?

20. října 2014 v 5:45 | ♡ Conte ♡ |  Fotky
Ahojky. :) Dneska jsem ve složce "Rozepsané" našla tento článek, co jsem psala s Bethany asi před měsícem. Konečně si ho tedy můžete přečíst i vy. ;)
______________________________________________
Zdravíme ^-^
Pamatujete si to nadšení, kdy už od září 2013 všichni čekali na EAH v Česku? My jsme tehdy blog neměly, a tak jsme nemohly popisovat naše nadšení. Každý den, hned, když jsme přišly ze školy jsme letěly k počítači a když se jednoho dne objevily v Dráčiku, prostě jsme se na sebe podívaly, objaly jsme se a jako dvě sudičky jsme každá řekla jednu prorockou větu. Bethany jim předurčila osud, jako mají monster high. Panenky, knihy, oblečení, školní potřeby a i časopisy Ever After High. A já jim tenkrát předurčila popularitu a slávu. Myslím, že naše proroctví se pomalu plní. Máme tu spoustu panenek, oblečení, deník, školní potřeby, vydaný trailer k prvnímu filmu, první kniha i v ČR, jen ten časopis chybí. Ale čase se tak taky stane, tedy, doufáme.
Tenhle obrázek kdysi našla Bethany na blogu blogerky NicoleMonster. Ona totiž Bethany měla vždycky ráda blogy, já k nim nijak netíhla. Ona milovala knihy a já spíš časopisy a čtení mě přitahovalo málokdy. Ale když jsem se poprvé, v létě 2013 dozvěděla o Ever After High, najednou jsem také začala číst blogy. Byly to pro mě takové hlavní zdroje. Ale definitvně jsem si blogy oblíbila až kolem léta 2014 a blogovat jsem začala v září 2014, právě na tomto blogu. :) A jak jste na tom vy? Pamatujete si to očekávání a hustou atmosféru na všech blozích, sem tam protnutou divokými konverzacemi?
Vaše Conte ♥
 


Komentáře

1 CeriseBook357(nepr.) CeriseBook357(nepr.) | 20. října 2014 v 15:06 | Reagovat

Ja som si ich najprv nevšímala ale potom ma to zaujalo na jednom blogu.Klikla som na hlavnú stránku EAH a zamilovala sa do nich! :D

2 Cleopatra Cleopatra | Web | 20. října 2014 v 17:44 | Reagovat

Já jsem EAH dřív nemusela, ale pak jsem si je zamilovala. :33 Doufám, že bude i ten časopis. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama