Budu moc ráda když vyplníte tenhle dotazník (klik) o mém blogu.
Vím že ty dotazníky dělá skoro každý, ale vážně budu ráda, když ho vyplníte. ♥

Září 2014

Raven Qeen

30. září 2014 v 6:00 | Bethany |  Studenti

Raven Qeen - ve které edici je nejhezčí??? : )Tak tohle chci v ČR!!!

29. září 2014 v 16:22 | ♡ Conte ♡ |  Fotky
Omg, tohle chci v Česku a Slovensku! Vidíte to? :o
Madeline Hatter basic, Apple White basic, Briar Beauty basic, Cerise Hood basic, Ashlynn a Hunter basic, Briar Beauty GF, Madeline Hatter GF a to není celý regál! Já tam chcíí! :'o
Kdy bude tohle v ČR???
Vaše užaslá Conte ♥


Monstrózní splynutí - Dojmy z filmu

28. září 2014 v 6:00 | ♡ Bethany & Conte ♡ |  K zamyšlení
Zdravíme ^-^
Určitě už se vám doneslo, že nejnovější film Monstrózní splynutí už je zdarma ke stažení (zde). Upřímě, když jsme tohle zjistily, byly jsme nadšené. I když Bethany bývá k takovýmhle filmům docela nedůvěřivá, obě jsme už četly nespočet recenzí na tenhle film a podle všeho to měla být totální pecka. No, a tak jsme ho předevčírem stáhly a včera shlédly.
Příšerky se vydávají zpátky v čase do počátků Monster High™, aby Frankie seznámily s jejím prapodivným původem! Tady potkávají Sparky, dospívající studentku posedlou neobvyklými formami života. Když ale Sparky následuje příšerky zpátky do Monster High™ dnešních dnů, události se nečekaně zvrtnou.
Osm z nich totiž splyne ve čtyři hrůzu nahánějící příšerky - křížence. Teď budou muset opravdu spojit své síly, aby svá nová těla dokázaly ovládat a zastavily jeden z experimentů Sparky dřív, než bude dokonale nedokonalá Monster High™ nadobro zničena!
Takhle film popsala tato stránka, ale my musíme protestovat a to už jen protože, že Sparky je jaksi jiného pohlaví, než se zde uvádí. Každopádně ano, tohle byl stručně vystižený děj filmu. Na to, že všichni na film psali samé chvály nás tenhle film docela sklamal. Až na pár docela zajímávých okamžiků byl film nudný, oproti ostatním MH filmům nám připadal víc dětinský a děj ohraný. Tohle je tedy spíše můj názor, Bethany byla z filmu vážně unešená a okouzlená a teď protestuje, že chce také něco napsat. Budiž tedy.
Mě se film docela líbil. Byl vážně zajímavý a i když Conte píše, že děj byl ohraný, no jisté jádro, které je už v milionu dalších filmech tam bylo. Ale jinak tam bylo spoustu originálních scének, občas jsme se vážně válely smíchy. Jen to ukončení mě vážně sklamalo. Představovaly jsme si ho úplně jinak.
Celkové dojmy nás obou? Od filmu jsme čekaly víc. Nebyl úplně nejhorší, ale prostě jsme čekaly nějakou pecku, bombu, něco skvěleúžasného. A toho jsme se dočkaly jen v málo okamžicích filmu. Ale rozhodně ho nebudeme mazat a jistě ho ještě mockrát shlédneme. ;)
Bethany & Conte ♥


Dokonalá Raven :3

27. září 2014 v 19:35 | ♡ Bethany & Conte ♡ |  Fotky
Zdravím ^-^
Tak tohle je opravdu dokonalá fotka! :o

Pozastavení se ruší! :))

27. září 2014 v 12:24 | ♡ Bethany & Conte ♡ |  Info & Moje výžblepty
Zdravíme ^-^
Jak už jste asi všichni pochopili, pozastavení se ruší. Nápady se nám vrací a musíme se s vámi podělit o spoustu nových zážitků! :)) Takže brzy čekejte nové články, blog už zase startuje! Týden s Madelie Hatter bude pokračovat od středy a jinak nový článek bude každý den. :)


zdroj obrázku: soiree-eventdesign.com

Pozastavení

24. září 2014 v 17:50 | ♡ Bethany & Conte ♡ |  Info & Moje výžblepty
Zdravíme. Jak už nadpis říká, blog bude pozastaven. Prostě na něj kvůli škole nemáme čas. Affs budeme obíhat tak jednou týdně, možná budeme cca jednou za týden vydávat novinky, aby jste nepřišli o nic zásadního. Pozastavení bude zhruba do první říjnové středy, blog pak bude normálně pokračovat a dodělá se i týden s Madeline.
Mějte se hezky, Bethany a Conte ♥
zdroj obrázku: dollnerd.wordpress.com

Týden s Madeline Hatter | Středa | Fanarty

23. září 2014 v 16:27 | ♡ Bethany & Conte ♡ |  Akce
Krása pro pět ran do klobouku!
Takže dneska máme už úterý. Včera jste se dověděli něco o mé maličkosti a dneska vám ukážu několik fanartů, na kterých mě fanoušci vážně krásně vystihli. A mám pro vás taky takovou soutěž. Pošlete mi do komentářů odkaz na nějaký fanart mé osoby a každému, kdo ho pošle přičtu pět kloboukových bodů! :)
Snad se vám fanarty líbí a ahoj, u středečního článku! :))


Já jako superhrdinka?
Já jako slaďoušek :**

A zase já!

Týden s Madeline Hatter | Pondělí | Představení

22. září 2014 v 7:00 | Bethany ♡ |  Akce

Tento článek vydávám v rámci týden s Madeline Hatter ♥

Madeline Hatter | Představení | Pondělí

Krása pro pět ran do klobouku!
Vítej, človíčku v Čajovně a Klouboučnictví, nejlepším široko daleko! Pročpak jsi tak nechápavý, človíčku? Copak mě neznáš. A jéjé, já se zapoměla představit. Hned to napravím! =)


Podzimní focení Madeline Hatter basic

21. září 2014 v 22:09 | ♡ Bethany ♡ |  Naše focení
Zdravím ^-^
Conte si dneska užila ve vinohradu, a tak jsem se já, nemocné chuďátko vydala na zahradu, fotit Madeline. Bylo to její první focení a můžu říct, že je to dokonalá modelka. : ) Jak fotky dopadly, posuďte sami. FOTKY JSEM FOTILA JÁ, NEVYDÁVEJTE JE ZA SVÉ! Fotek je docela dost, měla jsem jich v plánu více, ale pak začalo pršet. : (

Více fotek v celém článku. : )Vybíráme foťák! : )

21. září 2014 v 11:02 | ♡ Bethany & Conte ♡ |  Deníček
Zdravíme ^-^
Dneska jsme se rozhodly si vybrat foťák, který bychom chtěly dostat k narozeninám. Vybíraly jsme podle těchto krytérií:
Cena - Rodina se určitě nesloží na zrcadlovku za padesát tisíc.
Kvalita - Nechceme udělat fotku s tím, že na ní budou vidět jen čtverečky. Chceme fotit s jistou kvalitou, takže minimálně 15mpx
Video - Protože máme v záloze spostu videí a sešit plný předepsaných scénářů, potřebujeme foťák, který nám umožní natáčet v HD.
Značka - Vážně nechceme aby po týdnu skvělé práce foťák najednou vypověděl službu, protože v Číně ho špatně slepili. -_- Chceme něco,, co vydrží i sesterské hádky, rosu, sníh a bláto.
Zoom - Protože ne vždy budeme mít šanci fotit z besprostřední blízkosti, potřebujeme Zoom alespoň 4x
Možnost přikoupení příslušenství - K foťáku přikoupíme i stativ, SD kartu a objektiv, na které už máme našetřeno. Pokud tohle k foťáku nebude, smůla, mějte se pěkně, jdeme o e-shop dál..
A co je taky docela důležité:

Spokojenost majitelů - Čteme recenze a to docela důkladně. Prostě chceme foťák, co budou jeho majitelé vychvalovat do nebes.

Vzhled - No a samozřejmě, aby nějak vypadal.


Bylo docela obtížné, dát dohromady všechny ty věci, na kterých nám oběma záleželo. Zabrousily jsme na e-shop Alza.cz, kde běžně nakupujeme elektroniku. Nakonec jsme si vybraly tři favority, z toho jednoho, co vážně chceme - a to tohohle:

Nikon COOLPIX S5200 black

Spokojenost uživatelů:
4/5* - hodnotilo 14 lidí
Třetí neoblíbenější kompaktní fotoapárát zákazníků Alzy
100+ zákazníků koupilo
78% zákazníků doporučuje

Základní vlastnosti: (většinou předčil naše očekávání, třeba fullHD video!!)
Typ
Kompakt
Funkce
Detekce tváří, Akumulátorové napájení, Wi-Fi
Maximální rozlišení videa
FullHD (1920x1080)
Maximální snímková frekvence
30 snímků/s
Ozvučení videa
Stereo
Optický zoom
6 ×
Rozlišení snímače
16 Mpx
Typ paměťové karty
Typ snímače
CMOS
Velikost snímače a úhlopříčka
1/2,3" (7,7 mm)
Podporované formáty
JPEG
Optický zoom
6 ×
Min. ohnisková vzdálenost (přepočet na 35mm)
26 mm
Max. ohnisková vzdálenost (přepočet na 35mm)
156 mm
Min. světelnost objektivu
f/3,5
Max. světelnost objektivu
f/6,5
Rozlišení snímače
16 Mpx
Úhlopříčka displeje
3"
Počet bodů LCD
460 000 px
Ale to nejlepší je cena: 2 790,-
Normálně jsme myslely, že nás trefí šlak. Tomuhle se říká živá dokonalost! :3
_____________________________________________________________________________
Co si o tomhle foťáku myslíte vy, a přáli by jste si ho? Znáte nějaký lepší?
_____________________________________________________________________________
Tak zase u dalšího článku, Bethany & Conte

Nádherná Lizzie :o ♥

20. září 2014 v 22:16 | ♡ Bethany & Conte ♡ |  Fotky
Zdravíme ^-^
Tak tohle je vážně dokonalá Lizzie. Chceme jí v ČR! Vy taky? Napište nám svůj názor na ní do komentářů. ^^
Nevíme jak vy, ale my jdeme spát. Dobrou noc! :D :))
Beth & Conte

nikspectrarox: Heads Will Roll on Flickr.

zdroj obrázku: mh-frights-camera-action.blog.cz

Kdopak by se Conte bál?

20. září 2014 v 11:18 | Conte |  Info & Moje výžblepty
Takže.. Ahoj. (Btw to je tak originální pozdrav =D)
Pokud se vám zdá článek moc dlouhý a nechce se vám ho louskat, tak přečtěte jen to tučné.
Je těžké něco psát na blog své straší sestřičky, když za mnou sedí a pozoruje mmě takovým pohledem jakože *Něco poděláš a tvoje hlava se bude válet na zemi v louži krve* -,- Padl tu názor, že než se budete rozhodovat, zda mě tu chcete, mám se představit. No super. Takže začněme, ať je to za mnou. =D Jmenuji se Conte. Tedy, jistě že se nejmenuji Conte doopravdy, v reálu mi říkejte třeba Simča, nebo Simí. Bethany tvrdí, že ona je Royal a já Rebel. Mě se líbí být rebel, kdybych chodila na Ever After High, určitě bych byla rebel. Je mi dvanáct let, ale koncem podzimu mám narozeneniny. Jasně že chápu co vám teď šrotuje v hlavě. *Jak je možné že je Conte dvanáct, když je Bethany taky dvanáct a obě mají narozeniny na podzim??* Ne, ani jednu z nás nenašli naši rodiče v košíku na řece, žádný plaváček, děcák ani babybox, to fakt ne. =D Jsme jednovaječná dvojčata, a jsme jediné v rodině. A ok, přiznávám že Bethany je o 32 minut starší (dávala jsem si načas, no). Ale i těch pár minut z ní dělají strašího sourozence = tyrana. *Jistěže to nemyslím vážně, Beth. Byla to jen stranda!* Tak, teď mám prý vykládat o svých zájmech. Nemám žádné zájmy, které by byly jen moje. Většinu věcí máme rády obě. Třeba celé léto gumičkujeme. Máme rády Monster high. Ráda kreslím a ona je blázen do hudby. Ale hlavně obě neskonale milujeme Ever After High. Přidávaly by jsme články společně, občas bych něco přidala jen já, nebo jen ona. Já jsem spíš takový klaun, zbrkloň, rozesmívač, třídní šašek, věčný optimista a ukecánek, to Beth je ta přemýšlivá, stydlivá, romantická a poetická duše (ano, je divná, ale já jsem taky totální blázen =D). Přidávala bych hlavně bleskovky, své kresby a fotky panenek. Ještě nutno říct, že jsem hodně netrpělivá, takže tenhle blog musíte kontrolovat každou hodinu, protože sem budu přidávat tuny a tuny fotek. xD Jinak já nemám žádnou svou Eah, ale mám jednu svou MH. Je to Skelita basic a je to naše nejoblíbenější MH. No dobře, podle Bethany nikdo nemá na Catrine, ale obě milujeme Skelitu. Ale ona je jen a jen MOJE. Muhuhuhuhahahaha! Pak máme společně Logoonu basic. Máme jí už rok a něco, je to naše druhá nejoblíbenější MH. A pak máme dohromady Madeline Hater z EAH (Bethany už zase čte přes rameno a vyvádí, protože na Madeline si sama našetřila a považuje ji za svou, jenže třetina těch peněz byly moje úspory, takže je naše, je v našem pokoji a společně jsme jí vyrobily pokojík, ale stojí na stojánku na Betrhaniném nočním stolku, protože ona zaplatila větší půlku -,-). Teď si musím jít vyfénovat vlasy, jenže Bethany se nacpala do koupelny a že chce jít první, protože já se nepotřebuji česat, ani fénovat. -,- Ještě by bylo dobré říct proč. Mám totiž podobný střih vlasů jako Poppy O'Hair, ale tu půlku co má ona fialovou mám já dlouhou až skoro po pás a tu druhou na ježka. Bethany má vlasy skoro po pas a obě jsme modrooké plavovlásky. Problém je v tom, že ona na mých vlasech uznává jen zva účesy - Rozcuch alá Vrabčí hnízdo, a cop. A tak si prostě zabavila fén. Grr, přitom já dneska musím vypadat pěkně, protože jdeme na oslavu. Ale Bethany strašně záleží na vzhledu a už zase si vyfoukává vlasy. Určitě si oči namaluje lila růžovou a přidá dva čmrky řasenky. Nechápu, proč se maluje, když to na ní skoro není vidět. A ty keci, jako že v jednoduchosti je krása apod já zásadně neuznávám. Takže si asi zase udělám cop. Alespoň se jí pomstím, protože chceme vypadat stejně, a kdy máme vlasy v drdolu a vražené pod čepicí, tak by jste nás nepoznali. Teď mě docela zradila, protože na mě zakřičela, že si uplete francouzák, ať s tím počítám. Takže se jde plést cop.. Tak si tak vesele pročítám, co vám to sem vlastně píšu. No, je to docela dlouhý článek, snad se líbí. =) Já se jdu obléct, ať se na mě nečeká.
BUDU RÁDA, KDYŽ DO KOMENTÁŘŮ NAPÍŠETE, ZDA MĚ CHCETE JAKO ADMÍNKU.
Mějte se pěkně, Conte =)Hat-Tastic

20. září 2014 v 9:59 | Bethany ♡ |  Edice

Zdravím ^-^

Myslím že všichni znáte edici Hat-tastic party. Hrozně se mi líbí tyhle obrázky, ale co se týče panenek, tak mám TOP dvě. Zbytek nic moc, ale ty dvě vyvolené jsou úžasné. A těmi jsou Cerise HTP a Cedar HTP. :3 Fotografie všech panenek, playsetu i krabic najdete v celém článku. :)


zdroj obrázku: draculaura-monsterhigh.blog.cz

Všechny MH i EAH! :o

20. září 2014 v 8:12 | Bethany ♡ |  Fotky
Zdravím ^-^
Tenhle/tahle sběratel/ka má všechny existující basic panenky EAH i MH! :O


A ještě jednu fotečku komplet sbírky basic EAH :) :

Zdroj:

Pátek|19.9.14|Briar, jen počkej! : )

19. září 2014 v 15:35 | Bethany ♡ |  Deníček
Zdravím ^-^
Víte co je boží? Být v sobotu pozvaní na skvělou oslavu a ve čtvrtek dostat rýmu. -_- A víte co je ještě lepší? Když po měsíci básnění o Briar Beauty jede vaše mamka do města se svojí kamarádkou, přijede domů a v tašce je vidět silueta krabice. Vybalíme společně zeleninu, ovoce, jogurty a takové ty jedlé věci a dostávame se ke krabici o rozměrech krabice panenky EAH. A mamka začne mluvit.. "S Janou jsme byly v Pompu a protože Marťa se taky zajímá o Ever After High, chtěla jí Jana koupit něco k narozkám. Měli tam spoustu Everek a ona Marti koupila Ashlynn a Huntera. Jsou fakt moc pěkní, nechceš je k Vánocům?" A vy očima pozorujete jen tu krabici a zahuhláte: "Jo, moc bych si je přála. A copak měli v tom Pompu ještě?" A mamka s šibalským úsměvem: "Měli tam Cedar, CA.Cupid, Blondie a Briar za fakt dobrou cenu." A já jen přemýšlela, co mamku mohlo obmněkčit, že by zrušila svůj zákaz kupování mi panenek a fakt mi tu Briar koupila.
"Přemýšlela jsem co by ti udělalo radost.." A mamka začala lovit v igelitce. A á jsem začala poskakovat. "Děkuju mamíí!!" A už jsem chtěla začít zběsile tancovat po kuchyni, když v tom mamka vytáhla tu krabici. "Věděla jsem, že sis ten kufřík s gumičkama přála už dlouho." A usmála se..

Po minutě ticha, kdy jsem myslela že se proměním v krtka a zahrabu hluboko pod zem jsem zkusila šťastně zatleskat, mamce poděkovat, kufřík sebrat a odejít do pokoje.Ale mamka je moc hodná. V kufříku bylo hodně zajímavých barev a vzorů. Jop a taky korálky.. Takže se mi nakonec místo zahrabaní povedl krásný květinový náramek. :)Thronecomig film! :oo

18. září 2014 v 17:24 | Bethany ♡ |  Novinky EAH
Zdravím ^-^
Bude nový film Ever After High, lépe řečeno první film o Ever After High. :) Tady máte Trailer, kopírovat se zdrojem. ;) Můžete tam vidět spoustu postaviček v maskách a já se jen modlím, ať je druhá vlna! :o


Zdroj: Official Facebook Page - Ever After High

Týden s Madeline Hatter | Info k akci | Rozvrh dní

17. září 2014 v 19:21 | Bethany ♡ |  Info & Moje výžblepty
Zdravím ^-^
Krása pro pět ran do klobouku! ♥
Chtěla bych vás informovat o tom, že v pondělí (22.9.14) začne akce Týden s Madeline Hatter, kdy budete mít šanci ji lépe poznat a zažít s ní spoustu srandy. Doufám že se vám akce bude líbit, dalo mi spoustu práce ji připravit. Během této akce budu normálně vydávat články, tato akce bude vycházet od pondělí do neděle, vždy ráno, v sedm hodin sem umístím příspěvek.
Maddie bude občas dávat i nějaké ty úkoly, za jejich splnění dostanete body. Po skončení akce se body všech hráčů sečtou a vyhlásím výherce. :)
Ceny: Hlavní výherce dostane diplomek, ikonku do menu a sadu gifů


Nová admínka?

17. září 2014 v 16:30 | Bethany & Conte |  Deníček
Zdravím ^-^
Chci se vás zeptat, zda chcete abych blog sdílela se svou sestrou Conte a zda chcete i ji jako admínku. Pište do komentů. :)

Pa, Beth :*

zdroj animky: degrassi.wikia.com

16.9.14 - Úterý | Zamilovanost je na nic

16. září 2014 v 17:58 | Bethany ♡ |  Deníček
Zdravím opička
Dnes se udál jeden z nejhorších dnů v mém žvotě. -_- Poslední dvě hodiny (sedmá a osmá) jsme měli mít pracovky. Vytrhávat plevel na školní zahradě a pak jít do počítačové učebny a tam vybrat recept, který příští týden uvaříme (Všechny liché týdny je v úterý poslední dvě hodiny vaření, všechny sudé týdny - pracovky). A co se nestalo, jen jsme doobědvali a odešli do třídy, už za mnou přišla kámoška, že viděla jednoho kluka (říkejme mu třebas Dominik), jak o přestávce sedí s kamarádkou a vyměňují si polibky. To by bylo v pohodě, holkám to přeju. Problém byl ten, že tahle kámoška chodila s klukem, kterého mám prostě nepochopitelně ráda. No, a takhle nějak začala volná hodina. Kluci se honili na chodbě i ve třidě a já seděla u stolu s partou a vykecávala. Přitom poočku sledovala toho kluka. Achjo. Proč já mám vždycky takovou smůlu?. A jak ste na tom vy? "Pochlubte" se do komentářů. :/
Beth♥Polly O'Hair :3

16. září 2014 v 17:24 | Bethany ♡ |  Fotky
Zravím ^-^
Tohle je nádherná kresba, jsou tu obě moc pěkné. :o)